СВЕТСКИ ДАН ОСОБА СА АУТИЗМОМ

Светски дан особа са аутизмом обележили смо 02.04.2022. Поред традиционалне шетње центром града, овај дан обележавамо и креативним радионицама после којих остају многобројни маштовити ликовни радови које наши ученици стварају са својим наставницима.

Захваљујео се ученицима и наставницима других школа који су се придружили нашој традиционалној шетњи кроз центар града и на тај начин пружили подршку особама са аутизмом.
Захваљујемо се градоначелнику, председнику Скупштине града, помоћници градоначелника, јер су се и ове године придружили нашем обележавању Дана особа са аутизмом. Плаве болоне обезбедила је компанија “Гомекс”. Овом приликом захваљујемо се и Црвеном крсту, јер је увек уз нас.
Као подршка особама са аутизмом “Водоторањ”,пешачки мост и мост код Полицијске управе 1.и 2. априла, осветљени су плавом бојом.